Klęska zespołu Polski w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały mecz reprezentacji Czech!

Klęska zespołu Polski w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały mecz reprezentacji Czech!

Porażka polskiej piłkarskiej reprezentacji z czeską reprezentacją w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu piłkarskiej polskiej reprezentacji nie był zbyt udany. Oczywiście nasi piłkarze byli w stanie awansować do fazy pucharowej, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Piłkarscy wielbiciele z naszego kraju zgodnie sądzili, iż wymagana jest zmiana na stanowisku szkoleniowca. I chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem polskiej reprezentacji został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była narodowa reprezentacja Czech. To było pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zwyciężyć.

Nastroje w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fenomenalne, lecz weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Drużyna narodowa Czech bowiem zdołała zdobyć dwie bramki już po trzech minutach spotkania. Zarówno dla fanów zasiadających na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy był to wielki szok. Od samego początku piłkarze narodowej reprezentacji Czech wyglądali znacznie lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części to się odmieni. Drużyna narodowa Polski w drugiej części meczu grała nieco lepiej, jednakże to zawodnicy z Czech strzelili bramkę numer trzy. Strzelcem gola numer 3 w 64. minucie był Jan Kuchta. Gracze drużyny narodowej Polski udało im się zdobyć wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Należy wziąć pod uwagę fakt, iż ten mecz w wykonaniu polskiej drużyny narodowej był kiepski. Bez cienia wątpliwości nie tak debiut w naszej kadrze wyobrażał sobie selekcjoner z Portugalii Santos. Reprezentacja piłkarska Polski w drugim meczu eliminacji zmierzy się z narodowym zespołem Albanii. W tym meczu drużyna narodowa Polski musi odnieść wygraną.